Na Šumavě Karel Trojan s Marcelou Dolečkovou

Vzhledem k dlouhodobé absenci Petra Říháka se Karel Trojan poohlíží po volných spolujezdcích a pro Rallye Šumava se tak na horké sedadlo posadí Marcela Dolečková.

Již tento pátek 17.4. se opět představí zástupci týmu Korno Motorsport na startu Mogul Šumava Rallye Klatovy. Karla Trojana bude tentokrát navigovat sličná příslušnice něžného pohlaví a nebude jí nikdo jiný, než Marcela Dolečková. Zasvěcení jistě budou znát Marcelu z jejího účinkování po boku Jiřího Hladíka, se kterým již nasbírala nemálo vavřínů.

Karel Trojan k tomu říká: „Šumava bude opět nesmírně náročná a já jen doufám, že bude s lepším koncem, než proběhnuvší Valaška. Na zmiňované Valašce jsem se dost trápil a moc jsem si nevěřil. Dvě extempore s nefunkčními brzdami člověku opravdu na jistotě nepřidají a tak jsem velmi často brzdil na místech, kde bych o tom dříve ani nepřemýšlel. Jsou věci, které člověk jen tak z paměti nevymaže a tak musím doufat, že s přibývajícími odjetými kilometry se tohoto bloku zbavím. Jsem také zvědav na spolupráci s ženskou navigátorkou, neboť dosud jsem to potěšení neměl. Konkurence je opět velmi silná a tak si netroufnu tipnout, kde se v pořadí budeme pohybovat. Byl bych ovšem rád, kdyby to bylo v první desítce.“

Novopečená navigátorka Karla Trojana, Marcela Dolečková k tomu uvádí: „S Karlem jsme se dohodli na spolupráci za pomoci našeho společného kamaráda Jirky Mičánka, který od Karla kupoval jeho Mitsubishi Lancer EVO VII. Dohodli jsme se pro začátek na Šumavu a potom oba uvidíme, jak nám spolupráce bude vyhovovat. Během tréninků se sehrajeme, doladíme některé detaily a v závodě se uvidí. Doufám, že se se mnou nebude Karel bát a snad zajedeme i nějaký slušný výsledek.“

Sličná pětadvacetiletá Marcela není na navigátorském postu žádným nováčkem a v rallye má za sebou již celkem úspěšné působení, datující se od roku 2003. K jejím nejvýraznějším úspěchům patří titul vicemistrů ve skupině N1 (2006), mistrů ve skupině N2 (2007)a následně i mistrů ve skupině A5 (2008), to vše ve sprintrally. Celý tým Korno Motorsport vás srdečně zve na bezpečná místa podél tratí letošní Mogul Šumava Rallye Klatovy a doufá, že vás svým výkonem nezklame. Slavnostní start soutěže je v Klatovech již tento pátek v 15.00 hodin.

doleckova trojandol

 

Držte nám i tentokrát palce.

Komentáře nejsou povoleny.